PlayBoy
zalba [stari grad] 50haon

zalba [stari grad] 2wmnfx4
PlayBoy
zalba [stari grad] 50haon

zalba [stari grad] 2wmnfx4
PlayBoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


PlayBoy Cs 1.6 Clan. Welcome.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 zalba [stari grad]

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
predator

predator


Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 10:45 pm

ocemo da se odigra mec StariGrad vs. Clarion, iz razloga samo mi danas igramo polufinale, stavili ste IP sat vremena pre pocetka meca ... oni ne smeju da odigraju mec protiv nas to je problem... trazimo da se taj mec odigra u cetvrtak kao i ostala dva ...
Nazad na vrh Ići dole
Shketo




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 11:01 pm

Naravno da ne smemo Smile Hehehehe
Aj klinci ne lozite se bre vise. Lepo je bilo receno da se igra u 20h danas i dosli smo mi na server 20:10 smo lupili SS bio je i admin i rekao nam je da smo prosli u finale i to je to Smile
Ne zanima me dalje. mozemo da odigramo prijateljski mech ali ligu NE ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
f0rever Che #28




Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 11:04 pm

Sta nas boli uvo ? Jeste li se pojavili u 8 ?? Ne tako da molim lijepo !!!
Shto niste odlozili drugo polufinale ? Botovi jedni odlizim 2-3 kondoma za vas da vas jebem u dupe razmazeno !!

GG Ispali ste u polufinalu i to je za pohvalu , koji je razlog shto niste dosli nas apsolutno ne zanima !~
Nazad na vrh Ići dole
predator

predator


Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 1:01 am

Jos jedan razlog vise da se pokrijete usima, i o tome kako brukate svoju zajednicu... znam da ne smete odjebite u skokovima.. MARS!
Nazad na vrh Ići dole
f0rever Che #28




Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 2:43 pm

evo ja se pretvorio u zabu i skakucem .... al ti skakucem po majci ahahha
Nazad na vrh Ići dole
Stipguja

Stipguja


Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: starigrad    zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 3:29 pm

Iskuliraj te momci Smile..a sad kad ste pro ostavite msn pa da odigramo vcrs cw Razz pre lige da budete u dobrom raspolozenju pre finala u koje ste usli sasvim zasluzeno ^_^
Nazad na vrh Ići dole
Shake




Broj poruka : 5
Datum upisa : 28.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 3:40 pm

Koliko ja vidim vi ste sa jednim odigranim mecom dosli do polufinala,tako da ne znam sta vam nije jasno?Mi smo jedina ekipa koja je ispostovala sva pravila.Pogledaj malo bolje u demo/ss sekciji ko je najvise postovao...Evo ti moj steam (DLUakaShake) pa me dodaj,odigracemo cw kad god se deogovorimo za termin,cisto da vam pokazemo koliko smo pro i da li smo ne zasluzeno usli u finale.
Nazad na vrh Ići dole
Stipguja

Stipguja


Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.01.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: starigrad    zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:06 pm

vidi se da ste klinci ... za finale imate vremena a za polufinale ne Smile))..pro ste brate divim vam se Smile))..vidim hara te srbijom svaki online turnir je vas xD heheh...
Nazad na vrh Ići dole
Shketo




Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.02.2011

zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:06 pm

ehhhhh da smo klinci Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zalba [stari grad] Empty
PočaljiNaslov: Re: zalba [stari grad]   zalba [stari grad] Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
zalba [stari grad]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Satnice 1/2 Finale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PlayBoy :: Beckerek ClanWar Liga 2011. :: Satnice-
Skoči na: